Pokazywał na żywo jak je robaki! Chwilę później zaczęło się z nim dziać coś strasznego!

Ogromną tragedią zakończyło się spożywanie robaków na żywo przez chińskiego internautę o imieniu Sun. 35-letni mężczyzna prowadził transmisję w sieci ze swojego domu w Hafei na wschodzie kraju. Poczynania internauty śledziło prawie 15 tysięcy osób. Chińczyk pokazywał im proces przygotowywania robaków, a później testował potrawy. Niestety przypłacił to własnym życiem.

35-latek był znanym w Chinach influencerem. Mężczyzna podczas prowadzonych przez siebie transmisji na żywo podejmował się różnych, często karkołomnych wyzwań, by przyciągnąć jak największą rzeszę oglądających. Feralnego dnia postanowił spożywać potrawy z robaków. Chińczyk jadł podczas live’a nie tylko robaki. W jego menu były również gekony, pareczniki, czy ptasie jaja. Wszystko przepijał piwem, octem i lokalnym alkoholem o nazwie Baijiu.
W pewnym momencie ciałem mężczyzny zaczęły wstrząsać drgawki i osunął się na biurko. Niestety nikt z śledzących transmisję nie wezwał pogotowia, ponieważ wszyscy myśleli, że Sun jest pijany. Kiedy dziewczyna 35-latka zauważyła, że transmisja trwa od dobrych kilku godzin, a jej chłopak ciągle leży postanowiła zadzwonić po pomoc. Niestety przybyły na miejsce lekarz mógł jedynie stwierdzić zgon mężczyzny. Przyczynę jego śmierci ma wyjaśnić sekcja zwłok.
źródła: dailymial.co.uk, foto youtube.com

 

 Komentarze