Putin oficjalnie o III Wojnie Światowej! Polska pierwszym celem?

wojnie światowej

Władimir Putin stwierdził, że konsekwencją konfliktów na Bliskim Wschodzie może być wybuch III wojny światowej. Prezydent Rosji zapewnił również swoich rodaków, że nie powinni się niczego obawiać i mogą spać spokojnie. Rosyjskie wojsko posiada broń, której nie ma nikt inny na świecie.

Słowa prezydenta Rosji o III wojnie światowej padły podczas noworocznego orędzia, które wygłosił przed Zgromadzeniem Federalnym Rosji. Vladimir Putin przyznał, że istnieje ryzyko wybuchu wielkiego międzynarodowego konfliktu. Dodał również, że odpowiedzialność za dalszy los ludzkości będzie ponosić pięć państw, które ma dostęp do broni nuklearnej. Jedynym wyjściem jakie mają te kraje zdaniem Putina jest „wyeliminowanie przyczyn (broń nuklearna), które mogą spowodować wojnę”.

 

 

ZOBACZ:III WOJNA ŚWIATOWA już się zaczęła? Koszty konfliktu dla Polski będą MONSTRUALNE!

 

 

Vladimir Putin powiedział również do rodaków, że mogą spać spokojnie, ponieważ Rosja jest bezpieczna dzięki najnowszej broni, której w swoich zasobach nie ma żaden kraj na świecie. Mieszkaniec Kremla przyznał, że jest otwarty na współpracę z wszystkimi państwami, które są zainteresowane rosyjską technologią. Prezydent mówił także o tym jak ważne jest i będzie dla niego bezpieczeństwo rodaków i granic państwa przez, które nie przeciśnie się żaden wróg. Tym razem nie padło żadne słowo na temat Polski.

 

ZOBACZ TAKŻE:„ZIMNA WOJNA” w telewizji! Zobacz, na którym kanale OBEJRZYSZ TEN FILM

 

 

źródła: o2.pl, foto: youtube.com

 

 Komentarze