RAZEM Z 2-LETNIĄ CÓRKĄ POŁOŻYŁ SIĘ W GROBIE. Mówi, że wykopał grób dla żyjącego dziecka, bo chce…

Ojciec wykopał grób, następnie położył się w nim razem ze swoją 2-letnią córeczką.

 

Młody ojciec postanowił własnoręcznie wykopać grób. Następnie położył się w nim razem ze swoją malutką, 2-letnią córeczką. Rodzice dziecka tłumaczą, że chcą je w ten sposób oswoić z myślą o śmierci. 2-latka zachorowała na talasemię – groźną, śmiertelną chorobę układu krwionośnego.

 

Mieszkająca w małej wiosce, w Chinach rodzina robi dosłownie wszystko, by uratować córkę, jej matka postanowiła nawet ponownie zajść w ciążę, by dokonać przeszczepu z krwi pępowinowej. Dotychczasowe bezskuteczne leczenie pochłonęło ich wszystkie oszczędności i możliwości zaczerpnięcia pożyczek. Rodzina jest świadoma, że nie mogą już nic zrobić, by uratować swoje dziecko, stąd pomysł z wykopaniem grobu i oswajaniem dziecka z myślą o śmierci. Ojciec dziewczynki tłumaczy, że zbierają się tam całą rodziną i wspólnie spędzają czas na zabawach z dzieckiem. 

 

Wiele osób skrytykuje ten pomysł przede wszystkim z racji traumy, jaką przechodzi obecnie dziecko bawiące się w wykopanym przez ojca grobie. 2-latka prawdopodobnie nie jest nawet świadoma, czym jest śmierć i do czego prowadzi jej choroba. Miejmy tylko nadzieję, że pomysł wykopaniem grobu to jedynie forma zwrócenia na uwagi na sytuację, w jaką znajduje się rodzina. Może nagłośnienie sprawy pomoże w zebraniu środków na drogie metody leczenia talasemii, a tym samym doprowadzi do uratowania życia dziewczynki.

https://www.youtube.com/watch?v=WFkg025B4hE

 

źródło: metro.co.uk / youtube

fot.: youtube

kgKomentarze