Tacy młodzi, a już tak zepsuci. Trudno uwierzyć w to, co robią nastolatkowie!

Nie dość, że uciekli to jeszcze robili inne niedozwolone rzeczy. Skąd w młodych ludziach taki pociąg do złego? W sprawę musieli zaangażować się funkcjonariusze.

Chodzi o zbiega z Salezjańskiego Ośrodka Wychowawczego w Różanymstoku, który zajmuje się resocjalizacją tzw. młodzieży niedostosowanej społecznie. Z tego miejsca samowolnie oddalił się 14-letni Karol.

– Ujęli go funkcjonariusze z Żoliborza. Wspólny patrol strażniczo-policyjny na porannej odprawie otrzymał informację o prawdopodobnym miejscu przebywania uciekiniera. Informacja potwierdziła się – i tak zakończyła się „wycieczka” Karola – podała Straż Miejska w Warszawie.

Kilka godzin później okazało się, że trzeba będzie interweniować wobec kolejnego nieletniego. W okolicach pl. Inwalidów chłopak pił piwo. Zauważył to jeden z mieszkańców, który powiadomił funkcjonariuszy. Z pomocą strażnikom przyszli operatorzy miejskiego monitoringu.

Fot. Pixabay

Szybko wypatrzono nastolatka, a kamery zanotowały nawet markę piwa, którą pił.

Okazało się, że chłopak ma tylko 16 lat. Sprawa została przekazana Policji.

Warto wspomnieć o podobnej sytuacji. Te dziewczynki chciały być starsze niż w rzeczywistości, bo marzyły im się niedozwolone rzeczy. Właśnie dlatego postanowiły zrobić coś szokującego!

Strażnicy miejscy z V Oddziału Terenowego w Warszawie patrolowali Lasek Lindego. Zauważyli, że przebywają w nim dwie młode dziewczyny. Jedna z nastolatek paliła papierosa, ale gdy zobaczyła mundurowych, natychmiast go wyrzuciła…

Zobacz także: Ada Fijał zmysłowo wije się na łóżku. Fani w ekstazie!

Fot. PixabayKomentarze