kij

[VIDEO+18] Słoń nie reagował na komendy, więc zaczął go bić kijem. Rozwścieczone zwierzę rozgniotło go na miazgę!

O tym, że natura rządzi się swoimi prawami, a dzikie zwierzęta są naprawdę niebezpieczne przekonał się treser słoni z południowych Indii. Aruna Panikkara postanowił umyć kilkutonowego słonia, jednak kiedy chciał żeby wstał zwierzę nie reagowało na jego komendy.  Poddenerwowany mężczyzna wziął kij i zaczął nim okładać swojego podopiecznego. Rozwścieczone zwierzę zareagowało agresją i zmiażdżyło swojego opiekuna.

Mimo szybkiej reakcji drugiego z mężczyzn, który próbował ratować swojego kolegę, życia Panikkara nie udało się uratować. Dramatyczne nagranie, które ku przestrodze obiegło internet pokazuje moment, w którym zdenerwowane zwierzę siada na opiekunie po tym jak ten uderza je kijem. Zdaniem specjalistów słoń wyczuł zagrożenie i stąd taka, a nie inna reakcja. Zwierzę po prostu próbowało się bronić.

 

 

 

 

Kiedy drugi z opiekunów odgonił zwierzę i wyciągnął spod jego ciała swojego kolegę ten nie dawał żadnych oznak życia. Przybyły na miejsce lekarz mógł stwierdzić zgon. Oficjalną przyczynę śmierci Aruna Pannikara jaką podały media było wielonarządowe uszkodzenie organów wewnętrznych w wyniku przygniecenia przez słonia.

 

 

źródła: dailymail.co.uk, youtube.com foto youtube.com

Komentarze