Zabójca 9-latka zatrzymany. Może być więcej ofiar

Marcel Hesse w poniedziałek miał zapukać do domu 9-latka. Gdy chłopiec mu otworzył, oprawca zapytał, czy może pożyczyć drabinę. Razem z dzieckiem zeszli do piwnicy, gdzie Hesse wyjął nóż i kilkadziesiąt razy wbił go w dziecko.

Po wszystkim zrobił zdjęcia i wysłał do kolegi. Na jednym widać, że ma zakrwawione ręce. „Właśnie zabiłem dzieciaka sąsiadów, nie czuję się źle” – napisał do znajomego. Poprosił go o umieszczenie ich na portalu 4chan.

Nastolatek po morderstwie uciekł do lasu, a następnie poszedł do mieszkania kolegi ze studiów, 22-letniego Christophera W. Hesse zamordował go, gdy kolega powiedział mu, że jest poszukiwany i powinien zgłosić się na policję.

Prawdopodobne, że mężczyzna odpowiedzialny jest za kilka innych zbrodni. Na portalu 4chan pojawiały się wpisy, które przypisuje się 19-latkowi. Według jednego z nich miał zabić także kobietę. W innym wpisie przyznał, że zabił 5 osób.

Nastolatek w przeszłości próbował dostać się do Bundeswehry, ale został odrzucony z powodu problemów psychicznych. Siostra Hesse miała mówić jego sąsiadom, że jej brat jest „absolutnym psycholem”.

Źródło: rmf24.plKomentarze