Zjadł plaster boczku i umarł! Chwilę później zmarła jego kobieta!

cmentarz, śmierć

Plaster boczku może być przyczyną śmierci? W tym przypadku, okazuje się, że tak. Niektórzy mówią, że nawet śmierci podwójnej. Przeczytaj straszną historię, jak boczek zabił mężczyznę!

 

Ta śmierć wstrząsnęła całą okolicą Krasnegostawu. W miejscowości Białka (województwo lubuskie) dokonano makabrycznego znaleziska! Dwa ciała i plaster boczku były tematem, który poruszył wszystkich sąsiadów.

 

Ciało Jerzego K. spoczywało na krześle w kuchni. Twarz 78-latka była sina i wykrzywiona w bólu i cierpieniu. Potem okazało się, że staruszek walczył o życie. Na talerzu przy nim leżał gruby plaster wędzonego boczku, który śp. Jerzy uwielbiał. Ten właśnie boczek przyczynił się do śmierci mężczyzny. Zakrztusił się nim na śmierć.

 

Wspólnota wsi z lubuskiego dobrze wspomina śp. Jerzego. Zwykł mawiać: „To moje miejsce na ziemi”. Często był widywany w sklepie, gdzie kupował właśnie kawał boczku, salceson i jakąś wódkę. „Niech młodzi jedzą sałaty i piją wodę, a ja wolę TO” – często powtarzał zmarły. Sąsiedzi mówią o nim: „Jurek to był do tańca i do różańca. Uwielbiał pracę ze zwierzętami. A najbardziej uwielbiał konie”. Mieszkał razem ze swoją konkubiną w bloku na pierwszym piętrze. Śp. Jerzy opiekował się nią, ponieważ jego partnerka Celina była tak chora, że wymagała stałej opieki.

 

Podczas śniadania, śp. Jerzy zaczął jeść boczek, który przegryzał chlebem i ogórkiem kiszonym. Dziesięciocentymetrowy plaster boczku utkwił mu w gardle. Staruszek walczył zawzięcie o życie. Niestety, przegrał walkę z boczkiem. Makabryczne znalezisko odkrył miejscowy listonosz. Pracownik poczty pierwszy zauważył ciało denata i denatki. Okazało się, że również jego partnerka życiowa – Celina odeszła z tego świata dzień po śmierci swego ukochanego Jurka. Umarła, nie wstając nawet z łóżka.

 

ZOBACZ: Janusz Korwin-Mikke o młodej żonie! Powiedział, że jest…

 

Po przybyciu służb ciało śp. Jerzego zostało poddane sekcji. Jej wynik brzmi: „Do śmierci nie przyczyniły się osoby trzecie,  doszło do niej z powodu uduszenia”. Natomiast sąsiedzi i bliscy mówią, że Celinie pękło serce za ukochanym Jerzym.

 

Źródło: FaktKomentarze