Nastolatki wrzuciły na Snapchat filmik z wycieczki. Nie wiedziały, że nagrywają swojego mordercę!

Choć od tej potwornej zbrodni mijają trzy lata, wciąż nie udało się schwytać winnego. Żaden z podejrzanych, których do tej pory przesłuchiwano nie został powiązany z morderstwem. I to pomimo tego, że nastolatki w czasie wycieczki najprawdopodobniej nagrały przed śmiercią swojego oprawcę! 

3-letnia Abigail Williams i 14-letnia Liberty German z Delphi w stanie Indiana były najlepszymi przyjaciółkami. Spędzały razem bardzo dużo czasu. Feralnego dnia nastolatki zaginęły w czasie krótkie wycieczki. Był 14 lutego 2017 – wkrótce miną od tego dnia trzy lata.

 

ZOBACZ TEŻ: Pił kawę, gdy pod jego nogi wpełzł wielki wąż! Reakcja tego mężczyzny jest bezbłędna! [VIDEO]

 

Dziewczynki poznały się półtora roku wcześniej w szkole. Grały na saksofonie i uwielbiały sport. 14 lutego siostra Libby podwiozła je pod opuszczony i nieużywany most Monon High Bridge. Dziewczynki miały przejść się historyczną trasą a o 15.30 miał je odebrać tata Abby.

 

Dziewczynki przez pierwszą godzinę wycieczki były jeszcze aktywne w mediach społecznościowych. Libby opublikowała zdjęcie na Snapchacie na tle mostu. Potem kontakt z nimi się urwał.

 

 

Komentarze