Nie chciała mu kupić czołgu w grze! Zrobił jej coś strasznego!

Warszawscy policjanci zatrzymali w minioną niedzielę 39-letniego mieszkańca osiedla Mokotów. Mężczyzna miał wszczynać awantury i fizycznie znęcać się nad konkubiną. Feralnego popołudnia był wściekły o to, że kobieta nie chciała mu kupić czołgu w popularnej grze online.

Gehenna mieszkanki warszawskiego Mokotowa trwała blisko trzy lata. Jej partner, który nigdzie nie pracował, a większość czasu spędzał na graniu w gry komputerowe zgotował jej prawdziwe piekło. Mężczyzna wyżywał się na kobiecie przy niemal każdej okazji. Kiedy nie wychodziło mu granie lżył ją i łamał sprzęty w domu. Niedzielnego popołudnia miarka się przebrała. 39-latek bardzo się zdenerwował, ponieważ konkubina nie chciała mu kupić czołgu w wirtualnej grze online. Zaczął ją szarpać, bić i grozić śmiercią, Wtedy kobieta wybiegła z domu i zaalarmowała policję.

 

ZOBACZ:Pracował za granicą i POBIERAŁ 500 plus. Program żąda od niego ZWROTU ogromnej SUMY!

 

 

Policjanci, którzy przyjechali pod wskazany adres byli zszokowani zachowaniem 39-letniego konkubenta poszkodowanej. Mężczyzna awanturował się nawet w ich obecności i zarzucał kobiecie, że nie chciała mu kupić wcześniejszego prezentu świątecznego jakim miał być czołg w grze komputerowej.  Agresywny konkubent cały czas przeklinał i groził swojej partnerce dlatego mundurowi byli zmuszeni go zatrzymać. Mężczyzna trafił do aresztu, a policjanci założyli mu „niebieską kartę” za psychiczne znęcanie się nad partnerką. Tomaszowi S. grozi nawet do lat pozbawienia wolności.

 

ZOBACZ TAKŻE:Ewa Bem BOI SIĘ o swoją młodszą córkę! Sytuacja jest naprawdę POWAŻNA!

 

 

źródła: wprost.pl, foto: pixabay.com

 

 

 Komentarze