martwi, wnuczkę., brat, niepełnosprawnego 12-latka, „Louis Vuitton”, ojca, lekarza, policji, kluczy, nożem, policjant, policjanta, zgwałcić, torturowali, wandal, policja, przestępca, areszt, złodziej, 94-letnią staruszkę. pobiła, dramat noworodka

Podkarpacie: horror 14-latki. Starszy brat z kolegami przez lata robili jej straszne rzeczy

Kto wie czy ta sprawa kiedykolwiek wyszłaby na jaw gdyby nie zbieg okoliczności. 14-letnia dziewczynka przez kilka lat przeżywała istny koszmar, który sprowadzili na nią brat ze swoimi kolegami.

Jak ustaliła policja, czternastolatkę przez co najmniej trzy lat zmuszał do współżycia brat i jego czterech kolegów. Zwyrodnialcy zaczęli więc wykorzystywać dziecko, gdy to miało zaledwie 11 lat!

 

Makabrycznym faktem w tej sprawie jest to, że mówimy nie o nastolatkach, a o dorosłych mężczyznach w wieku 40-66 lat! Jak mogli zrobić coś takiego dziecku?

 

ZOBACZ: Zobaczyli tylko krwawy bryzg na szybie – makabryczny wypadek w pociągu

 

Policja dowiedziała się o wszystkim gdy odwiedziła dom nastolatki w zupełnie innej sprawie. Cała piątka pedofilów-gwałcicieli została zamknięta w areszcie. Grożą im kary do 12 lat więzienia. Postawiono im zarzuty gwałtów i doprowadzenia do innych czynności seksualnych. Zapewne wkrótce dowiemy się więcej o gehennie 14-latki.

 

wp.pl/ foto: zdjęcie ilustracyjne/screenshot/youtube


Komentarze